Mikrofalówka Sharp R642Ww Od 275,00 Zł, Sharp R642Ww 2

?Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się. Dzięki niej możesz sprawdzić aktualny trend cenowy, wzrost lub spadek ceny oraz sezonowe obniżki cen produktów.
Kuchenka mikrofalowa o mocy 800 W i pojemności 18 – 21 l. Sterowanie Elektroniczne. Termoobieg – Nie. Funkcja grilla – Tak.

Đang xem: Mikrofalówka sharp r642ww od 275,00 zł

*

*

*

*

*

Funkcje:Kuchenka mikrofalowa o mocy 800 W z grillem omocy 1000 WCzytelny wyświetlacz LED8 programów automatycznychAutomatyczny program 1-minutowy5 poziomów mocyPojemność 20 litrówŁatwe w czyszczeniu lakierowane wnętrzeWygodny 99-minutowy timer kuchennyFunkcja ochrony rodzicielskiej

Programy automatyczneDla Twojej wygody stworzyliśmy 8 programów automatycznych, które są dostępne po naciśnięciu właściwego przycisku.

Timer kuchennyGotowanie i pieczenie pod pełną kontrolą. Ten wygodny w obsłudze timer przypomni Ci, że czas przygotowania właśnie się skończył.

Xem thêm: Solved! – Acer Plugged In Not Charging

Moc mikrofal do 900 WIm większa moc kuchenki, tym szybciej jest w stanie zagrzać potrawę. W ten sposób gotowe dania zmienią się w dania błyskawiczne.

Xem thêm: Pokemon Charmander B Side Label Stickers, Pokemon 2019 B

Auto DefrostKuchenka wyposażona jest w programy automatyczne, dzięki czemu można wygodnie rozmrażać potrawy, wprowadzając po prostu ich masę. Możesz także ręcznie ustawić czas rozmrażania.

Dane podstawowe

Producent

Wyświetlacz

Zegar

Sterowanie

JOG – pokrętło ?Wielofunkcyjne pokrętło (gałka), umożliwiające ustawianie wartości wielu różnych parametrów działania urządzenia oraz włączanie/wyłączanie urządzenia w tryb aktywny poprzez wciśnięcie pokrętła. W instrukcjach obsługi często jest określane jako „pokrętło wyboru”. W zależności od trybu pracy pozwala np. na ustawienie temperatury, czasu gotowania, godziny. Wartości wybranych parametrów zwykle są podawane na wyświetlaczu, a ich zatwierdzenie odbywa się za pomocą wciśnięcia (naciśnięcia) pokrętła.

Tak

Funkcje

Moc mikrofali ?Jednym z najważniejszych parametrów jest moc mikrofal, która wykorzystywana jest podczas podgrzewania potraw. Najczęściej spotykana moc mikrofal to od 900 do 1000 W, dzięki czemu podgrzewanie potraw i płynów jest bardzo szybkie. Nie warto inwestować w zakup mikrofali o mocy 700 W, bo wówczas czas podgrzania potrawy będzie znacznie wydłużony, co wiąże się również z większym zużyciem energii elektrycznej. Mikrofale z grillem mają inną moc, która nie przekracza 1300 W.

Grill

Moc grilla

Poziomy mocy

Funkcje ?Funkcje mikrofali – są to tryby funkcjonowania mikrofali mające na celu zwiększenie komfortu jej użytkowania. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, od najbardziej popularnego “4 w 1”, które spełnia funkcje odgrzewania, rozmrażania, gotowania na parze i pieczenia, przez funkcję “crisp” imitującą działanie piekarnika i nadającą potrawom chrupkości, “termoobieg”, który zapewnia równomierne ogrzewanie potraw z każdej strony, aż po “powłokę magic clean”, która eliminuje potrzebę sprzątania.

Termoobieg

11

Parametry fizyczne

Otwieranie drzwi

Średnica talerza obrotowego

Kolor

Wysokość

Szerokość

Głębokość

Waga

25,5 cm
25,7 cm
43,9 cm
35,8 cm
11,4 kg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *