2019 65″ Panasonic Tx – Telewizor Panasonic Tx

?Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się. Dzięki niej możesz sprawdzić aktualny trend cenowy, wzrost lub spadek ceny oraz sezonowe obniżki cen produktów.

Đang xem: Panasonic tx

Telewizor Panasonic Przekątna: 65 cali, Matryca: LED, Odświeżanie: 1800 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S2, Rodzaj ekranu: Prosty, Dostępne łącza bezprzewodowe: Bluetooth, Wi-Fi, LAN

*

*

Porównaj produkty

Dane podstawowe

Producent

Przekątna ekranu

Rodzaj ekranu

Rozdzielczość ekranu

Technologia

Zastosowane technologie

Tuner

Obraz

Wielkość ekranu

Rodzaj matrycy

Częstotliwość odświeżania ?Parametr częstotliwości odświeżania obrazu w telewizorze wyrażany jest w hercach (Hz) i oznacza jak często odświeżany jest obraz na ekranie. Im ten parametr jest wyższy tym lepiej, ponieważ obraz jest bardziej płynny i nie ma efektu smużenia co jest widoczne szczególnie na dynamicznych nagraniach.

Obraz w obrazie (PIP) ?Obraz w obrazie, w skrócie PiP, to funkcja dostępna w niektórych telewizorach lub monitorach. Umożliwia ona oglądanie programów z dwóch źródeł jednocześnie. Jeden w dużym formacie, a drugi w małym oknie. Jeśli monitor/telewizor posiada dwa tunery, możliwe jest oglądanie dwóch kanałów telewizyjnych. Jeśli posiada jeden tuner, możliwe jest oglądanie dodatkowego obrazu z innego źródła, np. odtwarzacza Blu-ray lub komputera.

Technologia 3D ?Technologia 3D to jedna z funkcji, jaką posiadają niektóre modele telewizorów. Pozwala ona oglądać na ekranie telewizora trójwymiarowe treści. Aby było to możliwe, dany film lub program musi być nagrywany w technologii 3D, a odbiorca musi posiadać dodatkowe okulary, którą umożliwiają odbiór trójwymiarowego obrazu. Im lepszej jakości okulary, tym lepszy jakości obraz 3D, dlatego jest to podstawa przy korzystaniu z tej technologii.

Tryb HDR ?Tryb HDR (z ang. High Dynamic Range) – sposób odczytu obrazu, który charakteryzuje się szerokim zakresem dynamiki. Wyświetlany obraz ma więc wysoką rozpiętość tonalną, która zbliżona jest do zakresu luminacji rejestrowanego przez człowieka. Rozwiązanie to sprawia, że tryb HDR zapewnia nieosiągalną wcześniej gradację wyświetlanych na ekranie telewizora odcieni, co w bezpośredni sposób przekłada się na zwiększenie jakości przetwarzanego obrazu.

164 cm
Tak

Funkcje sieciowe

Smart TV

Funkcje Smart TV

Wi-Fi ?WiFi to jedna z dodatkowych funkcji stosowana w telewizorach. Dzięki niej możliwe jest korzystanie z sieci bezprzewodowej za pomocą telewizora. Oprócz korzystania z oferty programowej telewizji, mamy o wiele większe możliwości, a telewizor może posłużyć nam jako komputer. Możemy korzystać z aplikacji, które umożliwiają oglądanie filmów lub słuchanie muzyki, a nawet przeglądać Internet lub rozmawiać z rodziną za pomocą Skypa.

Komunikacja

HbbTV ?HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV) to telewizja hybrydowa, która łączy w sobie emisję sygnałów telewizyjnych oraz multimedialne treści, które są dostarczane przez szerokopasmowy Internet do telewizora. Dzięki temu możliwe jest tworzenie interaktywnych aplikacji telewizyjnych, które dostarczają dodatkowe treści podczas transmisji telewizji na żywo. Odbiór HbbTV na danym telewizorze jest możliwy, jeśli posiada on specjalne oprogramowanie oraz jest podłączony do Internetu.

Przeglądarka internetowa ?Przeglądarka internetowa to jedna z dodatkowych funkcji dostępnych w telewizorach. Znajdziemy ją w tzw. Smart TV, które poprzez Wi-Fi łączą się z Internetem. Dzięki tej funkcji, telewizor ma o wiele większą użyteczność. Możemy na nim nie tylko oglądać programy telewizyjne, ale również przeglądać Internet. Wyświetlać dowolne filmy i seriale oferowane przez specjalne aplikacje, nie jesteśmy już ograniczeni do oferty programowej.

Telegazeta ?Telegazeta to jedna z funkcji, która jest dostępna w telewizorze. Do emisji telewizyjnej jest dołączony sygnał cyfrowy,który zawiera dane. Jest on odbierany przez telewizor, a następnie dane są interpretowane przez odbiornik telewizyjny jako tekst. Dzięki temu w telegazecie można zamieścić program telewizyjny, bieżące informacje z kraju i ze świata, ogłoszenia, serwisy sportowe i pogodowe, a także inne informacje wybrane przez nadawców telewizyjnych.

Swipe & Share TV Anywhere In-House TV Streaming Easy Mirroring
Tak
Tak
Tak

Złącza

Ilość złącz HDMI ?Ilość złączy HDMI to parametr, który informuje nas o tym, ile złączy High Definition Media Interface posiada dany model telewizora. HDMI to złącze cyfrowe, które umożliwia przesyłanie sygnału cyfrowego. Dzięki niemu, możliwe jest wysyłanie obrazu i dźwięku wysokiej jakości na ekran telewizora z innego urządzenia, np. z komputera. Im więcej złączy HDMI w danym telewizorze, tym więcej dodatkowych urządzeń możemy do niego jednocześnie podłączyć.

Ilość złącz USB ?Ilość złączy USB (Universal Serial Bus) to parametr w telewizorze, który informuje o tym, ile złącz USB znajduje się w danym modelu odbiornika telewizyjnego. Złącze USB umożliwia podłączenie do telewizora innych urządzeń takich jak: pendrive, odtwarzacz MP3, kamera, aparat, dysk twardy czy telefon komórkowy. Im więcej złączy USB w danym telewizorze, tym więcej dodatkowych urządzeń możemy do niego jednocześnie podłączyć.

Gniazdo CI ?Gniazdo CI (Common Interface) to dość nowy element stosowany w telewizorach. Dzięki niemu możliwe jest odbieranie płatnych stacji telewizyjnych lub radiowych. Nie wymaga to użycia żadnego dodatkowego kabla, wystarczy aktywna karta operatora, który świadczy usługi telekomunikacyjne. Jest to ułatwienie jeśli korzystamy z płatnych kanałów, gdyż zmniejszamy liczbę kabli podłączonych do naszego telewizora. Wystarczy włożyć kartę abonamentową do telewizora.

Ethernet (LAN) ?Ethernet (LAN – Local Area Network) to złącze, które umożliwia podłączenie telewizora do Internetu za pomocą przewodu. Dzięki zastosowaniu takiej funkcji, możemy korzystać z przeglądarki Internetowej na ekranie naszego telewizora, przeglądać portale społecznościowe, strony internetowe, wyświetlać filmy lub obrazy z Internetu. Złącze Ethernet jest stosowane dla telewizorów z grupy Smart TV, pozostałe telewizory nie będą go posiadały.

Cyfrowe wyjście optyczne

Tak
Tak
Tak

Xem thêm: Ứng Dụng Giả Lập Máy Tính Trên Android Trên Pc Nhẹ Nhất, Tốt Nhất

Etykieta energetyczna

Napięcie zasilania

Pobór mocy ?Pobór mocy to jeden z parametrów telewizora, który informuje o tym, ile dane urządzenie pobiera energii elektrycznej. Na tej podstawie ustala się klasę energetyczną urządzenia, która jest siedmiostopniowa od A+++ do D. Urządzenia o klasie od A+++ do A mają najwyższą klasę energetyczną, a więc pobierają najmniej prądu. Przekłada się to niższe rachunki i jest też bardziej ekologiczne.

Roczne zużycie energii

220 – 240 V
95 W
132 kWh

Model

Stara klasa energetyczna ?Według dyrektyw unijnych klasa energetyczna produktów AGD i RTV do marca 2021 r. oznaczana była na skali od A+++ do G. Sprzedawcy mogą oferować sprzęt z takimi etykietami do 30 listopada 2021 r. jeżeli producent wycofał dany model z rynku do końca października 2020 roku. W przypadku produktów objętych nowymi regulacjami po 30 listopada 2021 r. nie będzie możliwości sprzedawania produktów ze starą etykietą i nie ma od tego wyjątków.

GX830E

Popularne

Zgłoś błąd w specyfikacji

Produkty rekomendowane

Panasonic TX-65GX830E – Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Panasonic TX-65GX830E i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Xem thêm: Bidv Tiếp Tục Hạ Lãi Suất Vay Tiền Ngân Hàng Dài Hạn, Vay Dài Hạn Là Gì

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 rev-conf.orgPunkty.Aby otrzymać rev-conf.orgPunkty najpierw zaloguj się do rev-conf.org. +3 rev-conf.orgPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 rev-conf.orgPunkty. Zebrane rev-conf.orgPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *